Тренер "Динамо" Луческу зізнався, за що сварив футболістів у перерві матчу з "Минаєм"

На прес-конференції головний тренер "Динамо" Мірча Луческу поділився враженнями від перемоги над "Минаєм" (3:0)

Тренер "Динамо" Луческу зізнався, за що…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію

– Наскільки ви задоволені грою команди в першому таймі і наскільки важливо було здобути позитивний результат?

– Насамперед потрібно відзначити, що ми не змогли розкрити оборону "Миная" завдяки грі суперника. Він дуже організовано діяв в обороні, гравці страхували один одного. В атаці вони ні на що не розраховували. Перейшли середину поля тільки після 40-ої хвилини.

Ми діяли дуже передбачувано, суперник читав наші комбінації. Тому ми створили тільки два моменти. Якби ми забили, все пішло би по-іншому. Що і сталося у другому таймі. Суперник розкрився, а нам стало легше грати і забивати.

У першому таймі нашим гравцям не вистачало індивідуальних дій, коли потрібно брати ініціативу на себе, обігравати. У перерві трохи їх насварив, і ситуація змінилася. Ми забили швидкий м'яч, і гра пішла за нашим сценарієм. Могли забити і п'ять, і шість м'ячів. Я задоволений перемогою, вона додасть нам позитивних емоцій під час підготовки до наступної гри.

– Оцініть свого колишнього підопічного Василя Кобіна як тренера.

– Порівняно з попередньою грою тренер змінив сім основних гравців. Те, як він підготувався до матчу і побудував гру в обороні, свідчить про те, що у нього є своє бачення футболу. У першому таймі Кобін досягнув того, чого хотів. Упевнений, що він буде зростати як тренер.

– Як будете готуватися до матчу з "Вільярреалом"? Чи всі гравці готові?

– Попов поки що не готовий. Щодо Циганкова ще нічого не зрозуміло. Будемо чекати новин від лікарів. Це дуже важливий гравець для нашої команди. Я б дуже хотів, щоб Циганков повернувся в команду і зіграв в четвер.

Читайте і дивіться також: Як "динамівці" голи забивали, а Мілевський з "Миная" штовхався