Тренер "Челсі" боїться "психологічної ями" в київському матчі з "Динамо"

Головний тренер "Челсі" Мауріціо Саррі прокоментував перемогу над "Динамо" (3:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на BBC.

"Челсі" буде максимально сконцентрованим у матчі-відповіді.

"Ми могли забити більше, особливо в першому таймі, але результат все одно хороший. Мені не дуже сподобалися 10 хвилин після того, як рахунок став 2:0, ми тоді знизили інтенсивність.

Ми змогли не пропустити на своєму полі, що дуже важливо в цьому турнірі. Незважаючи на велику перемогу, ми повинні поїхати до Києва з максимальним рівнем зосередженості.

Педро дуже добре зіграв, не тільки в атаці, але і в обороні. Він не використав два або три моменти, але грав дуже добре.

Треба зберігати пильність і не розслаблятися. Якщо ти пропускаєш в матчі-відповіді, то ризикуєш потрапити в психологічну яму. Ми повинні поїхати до Києва з високим рівнем концентрації.

Очікуємо, що другий матч буде таким же. Думаю, нам доведеться більше захищатися.

Хадсон-Одоі - дуже важливий молодий футболіст. Але йому всього 18, йому потрібно удосконалювати свою гру. Мені не подобається, коли фанати і ЗМІ тиснуть на нього, зараз йому потрібно лише покращувати свою гру.

Неможливо бути топ-футболістом в 18 років, він стане ним в 22-23 роки, як і всі інші", - сказав Саррі.

Раніше Хацкевич прокоментував ганебний результат "Динамо" в матчі з "Челсі".