Тренер "Аталанти" Малиновського зверхньо прокоментував результат матчу з "Дженоа"

Головний тренер "Аталанти" Джан П'єро Гасперіні поділився враженнями від матчу 18-го туру чемпіонату Італії проти "Дженоа" (0:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sky Sports.

Гості закрилися на своїй частині поля.

"У "Дженоа" були хороші моменти в першому таймі, але потрібно дивитися на все 90 хвилин. Ми домінували у другому таймі, і безгольова нічия – випадковий результат.

У нас все виходило, і нехай ми не забили, але зате виклалися на повну і зупинили їх контратаки у другій половині. Важко пробити оборону в таких матчах, але якби ми забили, то все було б інакше", — цитує Sky Sports Гасперіні.

Нагадаємо, авторитетний портал виставив ганебну оцінку Малиновському за матч із "Дженоа".