"Ти – циган": Фанати "Роми" ображали брутального форварда Ібрагімовича

Фанати "Роми" під час матчу 11-го туру Серії А з "Міланом" (1:2) ображали форварда Златана Ібрагімовича та півзахисника Франка Кессьє

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Calciomercato.

На адресу Ібрагімовича тіфозі скандували: "Ти циган!" Крім того, після фолу Кессьє на Ніколо Дзаньоло фанати римської команди зображували ухання мавпи.

У Римі завершився центральний матч 11-го туру Серії А. "Рома" на стадіоні "Олімпіко" приймала "Мілан". Зустріч закінчилася з рахунком 2:1 на користь гостей. Вони вийшли вперед на 25-й хвилині, Златан Ібрагімович чудово виконав штрафний удар, потужно пробивши в нижній кут. У другому таймі Ібрагімович ще й заробив пенальті для своєї команди, його реалізував Франк Кессьє. Після цього Златан залишив поле, його замінив Олів'є Жиру. На 66-й хвилині гості залишилися у меншості через вилучення Тео Ернандеса. Проте гостям вдалося утримати перемогу, хоч вони й пропустили вже у компенсований час – відзначився Стефан Ель-Шаараві.