Теодорчик забив за "Андерлехт", але поступився команді Безуса в Бельгії

Сьогодні в чемпіонаті Бельгії зустрічалися "Андерлехт" екс-динамівця Лукаша Теодорчика і "Сент-Трюйден" Романа Безуса, який також раніше виступав за "Динамо"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Обидва футболісти почали матч на лавці, проте Теодорчик на 62-й хвилині все ж з'явився на полі. На цей момент його команда "горіла" 1:2, а після виходу поляка пропустила ще один м'яч.

Події ж в цій грі розвивалися наступним чином. Брюсселець Массімо Бруно на 18-й хвилині відкрив рахунок, потім на початку другого тайму Болі його зрівняв, а Легер вивів "Сент-Трюйден" вперед. На 66-й хвилині Болі оформив дубль.

Теодорчик все ж зумів відзначитися на 87-й хвилині, але це не допомогло його команді уникнути сенсаційної домашньої поразки, а Безус на поле так і не з'явився.