Суперник збірної України втратив перемогу в спарингу на 7-ій компенсованій хвилині

Збірна Північної Македонії провела перший товариський матч перед першістю Європи

Суперник збірної України втратив перемог…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Підопічні Ігора Ангеловського в рамках підготовки до Євро-2020 в Скоп'є на стадіоні "Тоше Проескі" в контрольному матчі зіграла зі Словенією.

Суперник збірної України на Євро-2020 вів в рахунку до останніх секунд матчу, однак на 7-ій компенсованій хвилині втратив перемогу – 1:1.

Товариський матч

Північна Македонія – Словенія 1:1

Гол: Елмас, 55 – Чрнігой, 90+7

Свій наступний товариський матч збірна Північної Македонії проведе 4-го червня з іншим суперником України, але вже у відборі на ЧС-2022, Казахстаном.