Стильного тренера збірної Англії розчарувала відсутність перемоги над Хорватією

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт підбив підсумки матчу 3-го туру групового етапу Ліги націй УЄФА з Хорватією (0:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на сайт УЄФА.

"Наші гравці виглядали справді краще, – зауважив після гри Гарет Саутгейт. – Ми чудово захищалися, добре пресингували. Думаю, побудова гри в атаці нам теж вдалася. Перший тайм був досить збалансованим, у нас з'явився прекрасний момент забити гол після подачі з кутового. Також суперник міг покарати нас за обрізку. Другий тайм провели набагато краще. Якби трохи краще використовували свої шанси, то мали перемагати Хорватію.