Стало відомо, з ким Україна ділитиме квартет на чемпіонаті світу з футболу в Польщі

У Польщі завершилися матчі стадії 1/4-ої фіналу чемпіонату світу 2019-го року серед команд U-20

Про це повідомляє Depo.Сектор. У другому півфінальному поєдинку ЧС-2019 зустрінуться команди Еквадору і Південної Кореї.

За неймовірним сценарієм розвивався матч Південної Кореї і Сенегалу (3:3). Південнокорейцям вдалося врятуватися від поразки на 8-ій компенсованій хвилині основного часу. У додатковий час вже Сенегал зумів відігратися на 120-ій хвилині. Нарешті в серії пенальті Фортуна усміхнулася збірній Південної Кореї. Хоча південнокорейці не забили свої перші два пенальті, в подальшому помилялися тільки їхні суперники.

В іншому матчі ігрового дня еквадорці обіграли збірну США з рахунком 2:1.

Днем ​​раніше українці в чвертьфіналі обіграли Колумбію  (1:0). Суперником України в півфіналі є Італія, яка завдала поразки Малі (4:2).