Стало відомо, хто стане основним конкурентом форварда Супряги в "Динамо"

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу на післяматчевій прес-конференції після гри з "Ювентусом" (0:2) назвав позитивні моменти цього поєдинку

Стало відомо, хто стане основним конкуре…

Про це повідомляє Depo.Сектор

– Які позитивні моменти ви побачили в грі команду, незважаючи на негативний результат?

– Перший позитивний момент – це те, що наші гравці вийшли в Лігу чемпіонів. До нас приїжджаюь такі команди, як "Ювентус" і "Барселона".

Другий момент – ці молоді хлопці тільки недавно вийшли з академії і на рівних грали з таким суперником. Розраховували на те, що в другому таймі будемо більше загострювати і ризикувати, але пропустили через помилки на першій хвилині. Кінцівка зустрічі була за нами. Ми грали дуже активно. Показали, що можемо на рівних протистояти "Ювентусу".

Могли забити і грали дуже інтенсивно. Ми заслуговували на гол. Вчимося, набираємося досвіду. Зрозуміло, що ми грали проти дуже досвідченого опонента, але двічі помилилися. Під час другого гола Куадрадо дуже добре подав на Морату, який виграв дуель у Забарного за рахунок досвіду і майстерності.

– Супряга виконав те, що ви просили? Які у нього є конкуренти?

– Його конкурентом буде Бесєдін, який повернувся до тренувань.