Стали відомі "космічні" борги "Арени Львів" та НСК "Олімпійський"

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов розповів про борги стадіонів "Арена Львів" і НСК "Олімпійський", а також торкнувся теми заміни газону на львівському стадіоні

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Tribuna.com.

- Яка ситуація з боргами "Арени Львів" та НСК "Олімпійський"?

- Борг "Арени Львів" - близько 400 млн, НСК - 2,5 млрд. І як розвивати підприємство? Борги з'явилися після Євро-2012. Тоді ця державна власність була передана в управління підприємства "Укрєвроінфрапроект". А повернули її до Міністерства молоді і спорту з боргами.

Я неодноразово звертався до уряду - можливо, нам треба випустити боргові зобов'язання, бо самостійно міністерство цю проблему вирішити не може. Підприємство за рахунок своєї комерційної господарської діяльності не може погасити такі борги - це з області фантастики.

Ти не можеш працювати, заарештовують рахунки, постійно судові суперечки. Навіть готуючись до фіналу Ліги чемпіонів, всі роботи в інтересах "Олімпійського" проводилися через олімпійську базу "Конча-Заспа". Вони були одержувачами коштів, проводили тендери тощо.

- А ситуація з заміною газону на "Арені Львів" Як це сталося?

- Андрій Шевченко вважає, що цей стадіон фартовий, і хоче, щоб збірна зіграла там. Але газон був у вкрай незадовільному стані. Разом з бюджетним комітетом, з Андрієм Павелко ми передбачили фінансування в 7 млн ​​грн. Ці гроші є і оновлення газону вже почалося.

Газон остаточно впорядкують до кінця травня, потім там буде великий концерт Винника. Директор побоюється, що під час концерту його можуть пошкодити. Але контракт з артистом був укладений до визначення дати проведення матчу, до того ж є спеціальні технології: накривається газон, як на "Олімпійському" і інших стадіонах: сьогодні - концерт, через два дні - футбольний матч. Думаю, все буде нормально, - сказав Жданов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook