ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стадіон до ЧС-2018 на Росії провалюється під землю

Під землю почав іти стадіон у російському Калінінграді, на якому мають відбутися 4 матчі групового раунду чемпіонату світу з футболу 2018 року

Depo.
19 лютого 2018 19:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на 24tv.ua.

Міська влада зафіксувала просідання ґрунту вище норми на території під ареною стадіону.

Місцеві чиновники вже звернулися з позовом до "Балтійської будівельної компанії", що проводила роботи з консолідації. У позові вимагається зобов'язати підрядника досипати шар піску в межах гарантійних зобов'язань.

Проте "Балтійська будівельна компанія" не погодилася з претензіями. У суді представник компанії пояснив, що на oстрові відбуваються природні процеси, пов'язані з подальшим ущільненням ґрунту та особливостями території. Крім того, в період, коли фахівці займалися консолідацією, на місці паралельно проводили роботи інші підрядники.

У рішенні Арбітражного суду Калінінградської області мовиться, що на момент приймання всі заплановані позначки були дотримані. Згодом чиновники виявили просідання вище норми.

Відтак, суд не задовольнив позов місцевих чиновників. Влада може оскаржити рішення протягом місяця.

До слова, в Калінінграді повинні відбутися 4 матчі групової стадії ЧС-2018: Хорватія - Нігерія (16 червня), Сербія - Швейцарія (22 червня), Іспанія - Марокко (25 червня) і Англія - Бельгія (28 червня).

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор