Спортивний арбітражний суд відхилив позов Хацкевича до Білоруськoї федерації футболу

У Лозанні в CAS відбулися слухання за позовом Олександра Хацкевича до Асоціації "Білоруська федерація футболу"

Depo.
18 жовтня 2017 10:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sport.tut.by.

Нагадаємо, що після звільнення Хацкевич звернувся в футбольний арбітраж АБФФ з позовом, в якому вимагав визнати, що його контракт з федерацією розірваний без поважної причини. Судячи з усього, рішення футбольного арбітражу АБФФ не влаштувало фахівця, і він вирішив шукати правду в Спортивному арбітражному суді (CAS) в Лозанні.

Як повідомив прес-службі федерації директор міжнародно-правового департаменту АБФФ Сергій Ілліч, апеляція Олександра Хацкевича відхилена у зв'язку з відсутністю юрисдикції CAS. Рішення Футбольного арбітражу залишено в силі.

Практично відразу після відставки Хацкевича футбольний агент Вадим Шаблій заявляв, що АБФФ розірвала контракт, не маючи на те підстав. У січні стало відомо, що Хацкевич намір стягнути з АБФФ компенсацію за дострокове розірвання контракту.

Білоруська федерація футболу розірвала контракт з Олександром Хацкевичем 6 грудня 2016-го. При цьому термін угоди був розрахований до листопада 2017. Голова АБФФ Сергій Румас тоді пояснив, що таке рішення було прийнято після того, як Хацкевич відмовився піти на зменшення зарплати (за деякими даними, вона дорівнювала 240 тисячам євро в рік).

- Оскільки за якістю гри і результату команда не зробила просування вперед, то фінансову частину контракту тренера було вирішено скорегувати в бік зменшення. Олександр Миколайович прийняв це до відома і взяв час на роздуми. А днями ми знову зустрілися і повернулися до нашої розмови. Хацкевич повідомив, що все обдумав і умови федерації прийняти не може. Тому, власне, контракт розірваний, - говорив Румас.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор