Сьогодні у Флориді визначать кількість команд і можливого співорганізатора ЧС-2022

Рада ФІФА збереться в п'ятницю в Маямі (штат Флорида), щоб обговорити можливі варіанти проведення чемпіонатів світу в двох країнах, що означає ще одного співорганізатора з Катаром

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на terrikon.com.

Це пов'язано з бажанням ФІФА збільшити кількість фіналістів до 48 з цього чемпіонату, а не чекати 2026-го року. Комісію очолює генеральний секретар ФІФА Фатма Самура, якій доручено проведення опитування.

Згідно з попередніми планами, чемпіонат світу в 2022 році повинен відбутися з 21 листопада по 18 грудня в семи містах Катару: Досі, Лусаілі, Аль-Вакрі, Аль-Хорі, Ар-Раяні, Ум-Салалі і Еш-Шамаль.

Бажання президента ФІФА Джанні Інфантіно збільшити кількість фіналістів, і він намагається проштовхнути цю ідею на голосуванні Ради ФІФА, що означає проведення матчів за межами Катару. З огляду на нинішню політичну ізоляцію Катару від інших країн Перської затоки, то тільки нейтральні Кувейт і Оман є найбільш актуальними варіантами по співорганізаціі. Пошук іншої приймаючої країни обумовлений передбачуваною потребою в двох-чотирьох додаткових стадіонах для ЧС-2022.

Включення додаткової країни-організатора чемпіонату світу має бути зроблено відповідно до певних вимог, а також схвалено владою Катару, йдеться в доповіді Комітету з розробки формату змагань.

Завтра на цій же зустрічі буде обговорюватися формат відбіркових турнірів для цього чемпіонату світу, використання системи VAR на чемпіонаті світу серед жінок в цьому році у Франції, створення Світової ліги націй, а також розширення клубного чемпіонату світу та інших змагань з міні-футболу та пляжного футболу .

Нагадаємо, раніше чиновники ФІФА "нагрянули" з несподіваною інспецією у країну, яка стане господарем чемпіонату світу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook