Скандальний "динамівець" реалізував пенальті в чемпіонаті Туреччини, а в кінці зустрічі його вилучили

Вінгер "Динамо", який грає в оренді за "Анкарагюджю", Жерсон Родрігеш відзначився голом у другому матчі поспіль

Скандальний "динамівець" реалізував пена…

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sports.ru.

У матчі 29-го туру чемпіонату Туреччини проти "Трабзонспора" (1:1) він вийшов у старті, а на 63-й хвилині зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті.

У минулому турі Жерсон теж забив гол з 11-метрової позначки – в ворота "Істанбула" (1:2).

На 83-й хвилині зустрічі з "Трабзонспором" Родрігеш отримав другу жовту за фол в центрі поля і був вилучений.

Всього в цьому сезоні 25-річний представник Люксембургу забив 5 голів і зробив 2 асисти в 10 матчах чемпіонату Туреччини.

"Анкарагюджю" посідає передостаннє місце в чемпіонаті Туреччини.