Скандал у суперників збірної України: екс-тренер різко "наїхав" на журналіста

Колишній головний тренер збірної Словаччини Ян Козак у найнепристойніших висловах розкритикував роботу одного з провідних журналістів країни

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Екс-наставник збірної Словаччини на своїй останній прес-конференції говорив не тільки про причини відставки з тренерського поста. Ян Козак обрушився на провідне спортивне видання країни – Sport.sk.

Зокрема, він в найжорсткіших висловах розкритикував роботу редактора цього ресурсу – Мірослава Хашана. За його словами, журналіст завдає великої шкоди розвитку футболу в Словаччині.

"Пан Хашан зі Sport сильно шкодить словацькому футболу", – прямо заявив Козак.

"Шкода, що для багатьох молодих журналістів він служить свого роду зразком. Від нього потрібно бігти і якомога швидше. Люди, майте власну думку. Хашан – це щур, яка так сильно шкодить словацькому футболу, що немає слів. Те, що він зробив перед матчем з Англією... Якби я не втримав гравців, вони би побили його до крові. Я заспокоїв хлопців, щоб вони не розібралися з ним, а що він написав після поєдинку? Так, ми поступилися Англії (1:2), але писати про паршиву гру і наше приниження англійцями... " – обурювався Козак.

Екс-тренер і далі не став стримуватися і звинуватив Хашана в змові з агентами деяких гравців збірної: "Він тісно працює з паном Яшуреком (відомий футбольний агент в Словаччині – прим). Завдання Хашана – добре писати про гравців, інтереси яких представляє цей агент. Природно, з метою їх подальшого вигідного продажу. Я б навів безліч прикладів, але всі вони перед очима. Цілих півтора року він жорстоко критикував Губочана. Хашан тільки й думав, як проштовхнути на його місце ставленика Яшурека. Невже Губочан заслуговував такої огульної критики? Нехай журналісти працюють, але не таким же чином. Це не об'єктивно".

Читайте також: Суперник збірної України в Лізі націй несподівано звільнив тренера

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор