ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шовковський заступився за гравців, що поїхали грати на Росію

Легендарний 41-річний голкіпер "Динамо" визнав, що спорт і політика переплітаються
Depo.
25 березня 2016 14:02
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Футбол 24", Олександр Шовковський прокоментував переїзд Селезньова та інший у чемпіонат Росії та дав оцінку таким крокам.

"Мене в Росію не кликали. Не було таких пропозицій, принаймні, до мене особисто такі пропозиції не доходили.

Спортивне життя футболіста дуже коротке. І в 35 років, можливо, навіть раніше, футболіст закінчує грати в футбол. Життя у нього змінюється дуже сильно, і він має право вирішувати свою долю, як він далі її буде складати.

Але є обставини, які накладаються ззовні, їх теж не можна не враховувати. І тут починається вже противага, і кожен обирає собі позицію, яка йому ближча, або, з тих чи інших обставин, на нього впливає.

Знову ж, засуджувати людей за їх вибір ніхто не має права. Тому що, грубо кажучи, сидячи біля екрану телевізора, розповідати, де хто і як повинен грати, не знаючи всіх футбольних нюансів, людина не має права", - сказав Шовковський.

Також він розповів про політику і спорт.

"Спорт і політика? Будь-які життєві грані і ниті перетинаються в тій чи іншій точці. Так, потрібно намагатися розділити, але все одно будуть точки перетину.

Навіть на матчах чемпіонату України в Києві звучить гімн перед початком зустрічі. Говоряться слова в підтримку захисників наших кордонів. Я знаю, багато хлопців не афішують свої дії (наші хлопці, в тому числі), але допомагають. Конкретно, окремо, тому що благодійність любить тишу. Не потрібен величезний піар для цього.

Ми стравлюємо і розгойдуємо цей маятник досить сильно. Я знаю в Росії багато людей, які відносяться дуже негативно до всього того, що відбувається на території цієї країни і тим діям (за участю Росії), які відбуваються за її межами. Але, є політика партії, якщо можна так висловитися", - сказав Шовковський.