ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шість доказів того, що Шевченко очолить збірну України вже влітку

Новоспеченого асистента Андрія Шевченка піарять на кожному кроці, у той час як головний тренер збірної України Михайло Фоменко залишається в тіні, асоціюючись лише з негативом
Depo.
25 березня 2016 11:17
ФОТО: depo.ua
Шість доказів того, що Шевченко очолить збірну України вже влітку
Шість доказів того, що Шевченко очолить збірну України вже влітку

Збірна України провела свій перший матч у 2016-році. В Одесі здолали Кіпр - 1:0. Цей поєдинок, як і взагалі старт підготовки до Євро-2016, був оповитий не викликом до збірної України футболістів з Росії і піаром Андрія Шевченка. 

Якщо весь негатив, який був через рішення не кликати Селезньова і Ко сконцентрувався навколо постаті Фоменка, то Шевченко постав таким собі героєм, образом справжнього супер-тренера. Точніше, так цю ситуацію розкручували ЗМІ, включаючи головний футбольний телеканал країни. Навіщо? Це ж просто як два на два - Шевченко стане головним тренером збірної України вже влітку. А зараз лише потрібно ліквідувати негативні настрої, які панують у середовищі фанатів і журналістів стосовно такого розвитку подій. Треба створити ілюзію великого наставника, щоб всі забули про те, що він взагалі нікого не тренував. 

Ми пропонуємо вам кілька ознак піару Шевченка, які доводять, що влітку після Євро-2016 він замінить Михайла Фоменка.

Ганьба Фоменка і красень Шевченко

Запрошення фанатів на матчі збірної України стало справжнім хітом. Точніше, для когось хітом, а для Фоменка - ганьбою. Ролик із тим, де Фоменко у звичаному для себе стилі запрошує вболівальників на матчі проти Кіпру та Уельсу висміяли, мабуть, всі.

Ну і згодом з'явилося запрошення від Шевченка, де Андрій - красень.

Андрій Шевченко - і крісло тренера в автобусі

На перше відкрите тренування збірної України у Конча-Заспі Шева приїхав автобусом з командою. Він сидів на передньому сидінні, яке завжди займають головні тренери. Звичайно, Фоменка в автобусі не було, він приїхав на авто. Але Шевченко вийшов з автобуса, попрямував до поля, одягнув бутси і тренувався на рівних з командою. 

Шість доказів того, що Шевченко очолить збірну України вже влітку - фото 1

Андрій Шевченко та Гімн України 

Ось як журналісти презентували те, як Шевченко співав Гімн. Головна подія, безперечно. Фоменко Гімн не співає, а Шевченко - співає. До того ж, він "вмостився на лаві, а між ним і Фоменком сидів Онищенко". Це для тих, хто не слідквав за Шевою.

Андрій Шевченко всюди

Журналісти ловили кожен жест і емоцію Шевченка. Ніби це дійсно було важливіше, за результат, якість і картину гри збірної.

Шість доказів того, що Шевченко очолить збірну України вже влітку - фото 2

Шість доказів того, що Шевченко очолить збірну України вже влітку - фото 3

Заголовки ЗМІ

Ось так перемогу над Кіпром подали ЗМІ.

Шість доказів того, що Шевченко очолить збірну України вже влітку - фото 4

Коментарі Шевченка 

"Сьогодні була моя перша гра в якості тренера. Завжди приємно розпочинати новий шлях з перемоги", - казав Шева.

Ну, всі все зрозуміли, правда ж. 

Висновок

Доведіть, що ми не праві. Якщо серйозно, то вже і так все зрозуміло, от тільки не потрібно стільки піару. Не варто, друзі, бо це - смішно.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор