Шевченко не бачить топ-форварда в збірній України

Вже 23 березня синьо-жовті зіграють товариський матч із Саудівською Аравією в Іспанії, а 27-го – із Японією у бельгійському Льєжі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на uain.press.

У такий спосіб команда готуватиметься до старту Ліги націй, а тренерський штаб подивиться та оцінить сили футболістів.

– Протягом усього відбірного етапу збірна України створювала чимало моментів біля воріт суперника. Їхня низька реалізація пов'язана з кваліфікацією гравців атаки?

– Найімовірніше. Я з повагою ставлюся до всіх наших нападників. Однак у нас було достатньо моментів, щоб реалізувати їх. Тому цей відсоток реалізації – це нестача майстерності. Щоб досягати результату, треба мати топ-форварда. Або щоб нападник зіграв весь період на одному рівні, але у нас так не виходило. У Кравця були проблеми в клубі – він то грав, то не грав. Теж саме з Бєсєдіним і Селезньовим. Ми використовували багато нападників, але вони не показували такої стабільності як, наприклад, Ярмоленко.

– І все ж, хто з українських нападників вам імпонує найбільше?

– Це неправильне питання. Сьогодні я тренер, і я не виділяю нікого. Я довіряю тому гравцеві, який перебуває у найкращій формі. От якщо ви запитаєте у мене про іноземних, я можу вам сказати (посміхається). Всі гравці, які є у моїй обоймі, мені імпонують.

Читайте також: Букмекери ставлять під сумнів перемогу збірної України над Саудівською Аравією

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор