Ще одна феєрія Мессі: "Барселона" розгромила "Атлетік" і виграла Кубок Іспанії

"Барселона" розгромила "Атлетік" у фіналі Кубка Іспанії сезону-2020/2021 (4:0), матч пройшов у Севільї

Ще одна феєрія Мессі: "Барселона" розгро…

Про це повідомляє Depo.Сектор. У першому таймі не зафіксували голів, але обидві команди мали чудові можливості відзначитися. Все найцікавіше сталося вже після перерви.

На 60-ій хвилині нападник "Барселони" Антуан Грізманн реалізував вихід сам-на-сам. 3 хвилини по тому його одноклубник Френкі Де Йонг подвоїв перевагу, замкнувши передачу від Жорді Альби.

"Барселона" продовжила домінувати в матчі і змогла забити ще 2 голи. Дубль оформив Ліонель Мессі, якого визнали найкращим гравцем матчу. На 68-ій і 73-ій хвилинах аргентинець двічі впевнено пробивав в лівий кут воріт з меж штрафного майданчика.

На 86-ій хвилині Грізманн мав шанс також записати на свій рахунок дубль, але після перегляду епізоду системою VAR взяття воріт скасували.

Завдяки цій перемозі "Барселона" стала володарем 31-го в своїй історії Кубка Іспанії. Це рекордний показник турніру. Після каталонців іде "Атлетік", у якого 23 трофеї.