"Шахтар" в скандальному матчі обіграв "Динамо" у Харкові (Як це було)

У центральному матчі 14-го туру УПЛ на харківському ОСК "Металіст" донецький "Шахтар" приймав київське "Динамо" (1:0)

"Шахтар" в скандальному матчі обіграв "Д…

Depo.Сектор стежив за перипетіями навколо класичного протистояння в українському футболі.

18:56 - Звучить фінальний свисток! "Шахтар" в емоційному матчі здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

18:40 - Вилучає арбітр лідера "Шахтаря" Тайсона. Бразилець показав у бік вболівальників непристойний жест, зо що і був покараний...

18:35 - Забирає команди з поля головний арбітр матчу. А все це пов'язано з расизмом на трибунах!

18:30 - З'явилась статистика відвідуваності українського дербі у Харкові. Ажіотажу немає, але досить непогано як для осіннього дня.

18:03 - Другий тайм українського "класичного" розпочався. Чекаємо на феєрію в дербі!

17:59 - З'явилась статистика матчу "Шахтар" - "Динамо" після перши 45 хвилин зустрічі. "Гірники" володіють перевагою:

17:48 - Перший тайм завершився мінімальною перевагою "гірників". Олексію Михайличенку потрібно змінювати план на гру.

17:20 - "Гірники" відкривають рахунок в поєдинку! Сергій Кривцов після подачі з кутового пробив Георгія Бущана.

17:05 - Трохи про прекрасне. Гарненька ведуча також пристутня на трибунах ОСК "Металіст". Цікаво, за кого вболіває красуня...

У мене є подарунок🎁 для справжніх фанатів українського класичного🔥 ⠀ Матчдей шалик @fcshakhtar - @fc_dynamo_kyiv 😍 ⠀ Умови дуже прості: 🏟 лайкнути та зберегти цей пост 🏟 тегнути друга, з яким ви дивитесь футбол 🏟 бути підписаним на мене ⠀ Завтра випадковим способом оберу переможця, який отримає шалик з автографом :) ⠀ А за кого сьогодні вболіваєте - пишіть в коментах👇🏼

Допис, поширений Oleksandra Loboda (@aleksika)

17:01 - Матч у Харкові розпочався. Вболіваємо за хороший футбол!

16:54 - Ось так виглядають трибуни ОСК "Металіст" перед стартом "класичного":

16:06 - "Шахтар" і "Динамо" оголосили склади на українське дербі. Є сюрпризи:

16:02 - "Гірники" вже прибули на ОСК "Металіст":

15:13 – Аншлаг на матчі в Харкові навряд чи буде – станом на ранок дня матчу реалізували близько 20-ти тисяч квитків. Очікується, що на матчі будуть присутні приблизно 25 тисяч уболівальників. ОСК "Металіст" здатний вмістити 40 тисяч глядачів.

14:40 – "Динамівці" проведуть матч у білих футболках та синіх шортах, воротар зіграє у чорній формі.

13:50 – На інформаційних ресурсах донецького "Шахтаря" з'явилося вогняне промо до цього матчу.

Букмекери віддають перевагу номінальним господарям цієї зустрічі.

Головні тренери обидвох команд ще напредодні визначили розширені списки гравців, які можуть вийти сьогодні на футбольне поле харківського стадіону.

Обойма Олексія Михайличенка за цим посиланням

Із кадровим потенціалом Луїша Каштру можна ознайомитися тут

У пам'яті ще залишається свіжий кубковий поєдинок, у якому в екстра-таймі перемогу вирвали "динамівці" (2:1)