Сергій Ребров: У перерві футболісти 10 хвилин лежали на підлозі

Головний тренер "Аль-Ахлі" Сергій Ребров прокоментував свою першу перемогу в клубі з Джидди

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Команда №1".

Після виїзної поразки в стартовому турі чемпіонату Сергій Ребров хотів реабілітуватися і порадувати своїх уболівальників.

"Вважаю, нам це вдалося. Долю матчу з "Аль-Фатех" ми, по суті, вирішили в кінці першого тайму, коли забили три м'ячі. Довести справу до перемоги після цього було не складно. У підсумку - 4:0.

Було жарко. Під час поєдинку стовпчик термометра застиг на позначці +32 градуси. Але тут 32 - як у нас все 40. Важко передати словами ці відчуття. Перший матч ми взагалі грали при +42. Коли футболісти зайшли в роздягальню на перерву, вони 10 хвилин лежали на підлозі, а після поєдинку ми їх ще довше не могли підняти. Звичайно, намагаємося враховувати погодні умови.

Взагалі-то в Саудівській Аравії чемпіонат починається у вересні, але на прохання головного тренера збірної цей сезон вирішили відкрити раніше. B Національнoї команди мають бути найважливіші поєдинки з ОАЕ і Японією - 31 серпня і 5 вересня. Ось ліга і пішла їй назустріч. Стартуємо незабаром на міжнародній арені і ми - 22-го числа граємо в Лізі чемпіонів з іранським "Персеполісoм". У зв'язку з тим, що між Саудівською Аравією та Іраном немає дипломатичних відносин, перший поєдинок проведемо в Омані, а у відповідь, домашній, - в Абу-Дабі. Готуємося дуже серйозно, у суперника досить швидка команда", - сказав Ребров.