Сенсація у Лізі чемпіонів: "Манчестер Сіті" без Зінченка програв "Ліону"

В останньому чвертфінальному матчі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" сенсаційно поступився французькому "Ліону" (1:3)

Сенсація у Лізі чемпіонів: "Манчестер Сі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Футболісти французького клубу дуже грамотно зіграли на контратаках і скористалися вільним простором попереду. Таким чином у першому таймі відкрили рахунок, так само вийшли вперед і в другому таймі.

Натомість "Манчестер Сіті" більше атакував позиційно, за моментами підопічні Хосепа Гвардіоли, можливо, й переважили опонентів, однак ті виявивлися влучнішими у завершальних стадіях атак.

Український футболіст "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко, який був у заявці на гру, так і не вийшов на футбольне поле.

"Манчестер Сіті" (Англія) – "Ліон" (Франція) 1:3

Голи: Де Брюйне, 69 – Корне, 24; Дембеле, 79, 87

"Манчестер Сіті": Едерсон, Жоау Канселу, Вокер, Лапорт, Ерік Гарсія, Фернандінью (Марез, 56), Родрі (Давід Сільва, 84), Де Брюйне, Гюндоган, Стерлінг, Габріел Жезус

"Ліон": Антоні Лопеш, Марселу, Марсал, Денайєр, Дюбуа (Тете, 74), Какре, Бруно Гімараеш (Тіагу Мендеш, 70), Ауар, Корне, Токо-Екамбі (Рен-Аделаїд, 87), Депай (Дембеле, 75)

Попередження: Фернандінью, 29; Родрі, 58 – Дюбуа, 12; Марселу, 64