Сенсація на НСК "Олімпійський": "Шахтар" програв "Олександрії

У матчі 3-го туру УПЛ "Шахтар" приймав "Олександрію", і з цього матчу вийшло неабияке видовище – гості обіграли одного з грандів 2:1

Сенсація на НСК "Олімпійський": "Шахтар"…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Ось і відчув перспективний італійський тренер Роберто Де Дзербі, що таке український футбол. На гру з "Олександрією" він суттєво перетасував склад, а такі експеримента в нас не завжди проходять.

Як наслідок, уже на 6-ій хвилині Третьяков відкрив рахунок після передачі Цурікова. Це був чи не перший підхід гостей у штрафний майданчик донеччан.

Здавалося, що номінальні господарі швидко оговталися від такого несподіваного удару, бо на 15-ій хвилині Корнієнко забив у порожні ворота після прострілу Додо з правого флангу.

Але ні, дуже швидко, на 21-ій хвилині, Ковалець забив гол, завершивши контратаку команди ударом з лінії штрафного майданчика.

А далі пішла гра за доволі прогнозованим сценарєм: "гірники" організували" осаду карної зони "олександрійців", а гості самовіддано захищалися. І так тривало аж до фінального свистка. Але користі "Шахтарю" це не принесло. Перша поразка Де Дзербі в Україні.

"Шахтар" – "Олександрія" 1:2

Голи: Корнієнко, 15 – Третьяков, 6; Ковалець, 21

"Шахтар": Трубін, Корнієнко (Маркос Антоніо, 76), Додо, Вітао, Матвієнко, Алан Патрік (Тете, 66), Марлос (Педрінью, 62), Майкон, Степаненко, Дентінью (Траоре, 46), Мудрик (Судаков, 46)

"Олександрія": Білик, Дубра, Бабогло, Мірошниченко, Цуріков, Демченко, Ковалець, Копина (Рибалка, 75), Третьяков, Одарюк (Стецьков, 68), Спінеллі (Новіков, 61)

Попередження: Маркос Антоніо, 80 – Рибалка, 90+5

Читайте та дивіться також: Тренер "Шахтаря" Де Дзербі здивував ротацією складу на матч проти "Олександрії"