Ще один скандал у світовому футболі: у ФІФА завадили антидопінговому розслідуванню

Глава слідчої палати комітету ФІФА з етики Марія Клаудіа Рохас завадила провести незалежне антидопінгове розслідування

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Spiegel. Воно мало відбутися за участю юриста і експерта з допінгу Річарда Макларена перед чемпіонатом світу 2018-го року в Росії.

Наприкінці серпня 2017-го року Макларен, відомий доповіддю про державну систему допінгу в Росії, планував зустрітися з Рохас з штаб-квартирі ФІФА в Цюріху. Він хотів обговорити нові дані про розслідування допінгу в російському спорті, в тому числі про Віталія Мутка, якого вважав лідером допінг-системи в Росії. Незадовго до запланованої зустрічі Рохас повідомила, що не зможе відвідати Цюріх.

Пізніше в ФІФА заявили, що розслідування Макларена вимагало великих вкладень, а потім прийшли до висновку, що незалежних розслідувань і зовсім не потрібно. Таким чином, як стверджує Spiegel, Рохас запобігла незалежному розслідування перед чемпіонатом світу в Росії, яке могло виявити незручні деталі про країну-господарку турніру.

"Тепер я розумію, чому наші переговори затягнулися. Щось відбувається за лаштунками, і я про це нічого не знав. Тепер я розумію, що вони не планували проводити незалежне розслідування насправді", – сказав Макларен.

Читайте також: ФІФА не розслідувало вживання допінгу російськими футболістами

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор