"Рух" вирвав перемогу в "Колоса" у драматичному матчі з пенальті і двома вилученнями

"Колос" у Ковалівці програв "Руху" з рахунком 1:2, господарі не реалізували одинадцятиметровий удар наприкінці поєдинку

"Рух" вирвав перемогу в "Колоса" у драма…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 34-ій хвилині "Колос" вийшов вперед після подачі з кутового. Голкіпер львів'ян Роман Мисак в боротьбі з суперниками кулаком переправив м'яч у власні ворота. Дивно, що арбітр зафіксував взяття воріт, адже відбувся очевидний напад на воротаря.

Данило Кондраков зрівняв рахунок на 48-ій хвилині після подачі зі штрафного – футболісти "Руху" буквально заштовхали м'яч у ворота суперників.

На 90-ій хвилині Віталій Гавриш не реалізував пенальті, удар парирував воротар Роман Мисак. 11-метровий удар призначили за фол Мар'яна Мисика проти Микити Кравченка. Мисик за це порушення отримав другу жовту картку і залишив команду в меншості.

Через хвилину з поля вилучили Дениса Костишина за фол проти Андрія Кухарука. У той же час за зайві емоції пряму червону отримав і головний тренер "Руху" Іван Федик.

А на 96-ій хвилині шалена драматургія поєдинку сягнула апогею – Микола Кухаревич дальнім ударом вирвав перемогу для "Руху".

"Колос" – "Рух" 1:2

Голи: Мисак, 34 (аг) – Кондраков, 48; Кухаревич, 90+6

Нереалізоване пенальті: Гавриш (К), 90 (воротар)

"Колос": Волинець, Новак, Гавриш, Чорноморець, Кравченко, Чурко (Ільїн, 67), Богданов, Задоя (Мілько, 53), Оріховський (Костишин, 68), Антюх (Данфа, 78), Лисенко (Ісаєнко, 78)

"Рух": Мисак, Білий, Зец, Стаменковіч, Мисик, Федорчук, Карасюк, Притула (Кухарук, 46), Климчук (Бойчук, 64), Борячук, Кондраков (Кухаревич, 64)

Попередження: Задоя, 12 – Зец, 22; Білий, 35; Мисик, 63

Вилучення: Костишин (К), 90+1 (друге попередження) – Мисик (Р), 89 (друге попередження)

Читайте і дивіться також: Дебют Борячука: Стали відомі склади на принциповий матч "Колос" – "Рух"