"Рука Бога": 34 роки тому Марадона забив свої найзнаменитіші голи

22-го червня виповнилося 34 роки знаменитому матчу 1/4-ої фіналу чемпіонату світу Аргентина – Англія (2:1)

"Рука Бога": 34 роки тому Марадона забив…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Гра на стадіоні "Ацтека" в Мехіко прославилася двома легендарними голами капітана аргентинців Дієго Марадони.

На 51-ій хвилині десятий номер збірної Аргентини забив гол рукою, після чого заявив, що це була "Рука Бога" (на фото).

А через три хвилини знову Марадона вразив ворота вже за всіма правилами, зробивши прорив через півполя. 2002-го року вболівальники вибрали його найкращим голом XX століття.

На два м'ячі Марадони Англія відповіла голом Гарі Лінекера, поступилася 1:2 і вилетіла з турніру. Аргентина ж вдруге в історії стала чемпіоном світу, при цьому в півфінальній грі з Бельгією (2:0) Марадона також зробив дубль.