"Розкололи" "Партизан": В Сербії визначився тріумфатор національного Кубка

У фіналі Кубка Сербії, який відбувся сьогодні, 24 червня, в Ніші, "Войводіна" перемогла "Партизан"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На 38-й хвилині Мілян Вукадинович рахунок відкрив, а на 55-й Петар Божич подвоїв перевагу "Войводіни". На 81-й хвилині Філіп Стевановіч один м'яч відіграв, а на 6-й компенсованій хвилині Страхіня Павловіч рахунок зрівняв.

Додаткові пів години пройшли без голів, а в серії пенальті сильнішими виявилися гравці "Войводіни" – 4:2.

"Войводіна" стала володарем Кубка Сербії вдруге в своїй історії. Вперше клуб з міста Нові-Сад завоював цей трофей в сезоні-2013/14.