Розгром дня: Команда Гвардіоли вперше пропустила п'ять м'ячів

Команда головного тренера "Манчестер Сіті" Хосепа Гвардіоли вперше пропустила п'ять м'ячів

Про це повідомляє Depo.Сектор.

У матчі 3-го туру чемпіонату Англії "містяни" програли "Лестер Сіті" (2:5).

Щось схоже сталося з каталонським фахівцем вперше за 686 матчів. До цього найгіршим показником в кар'єрі Гвардіоли був матч Ліги чемпіонів "Баварія" – "Реал (0:4).

У матчі "Манчестер Сіті" – "Лестер Сіті" рахунок був відкритий в самому початку – на 4-й хвилині автором забитого м'яча став Ріяд Марез. Гості відігралися на 37-й хвилині, гол забив Джеймі Варді, який реалізував 11-метровий. На 54-й хвилині Варді вивів "Лестер Сіті" вперед з передачі Тімоті Кастаньо. Через кілька хвилин Варді оформив хет-трик з пенальті. На 77-й хвилині рахунок до розгромного довів Джеймс Медісон, якому асистував Нампаліс Менді. Незабаром розрив в рахунку скоротив Натан Аке з передачі Мареза. На 88-й хвилині п'ятий гол забив Юрі Тілеманс з пенальті.