Російського фаната, який напав на футболіста "Спартака", випустили з в'язниці (ФОТО)

Вийшов на свободу уболівальник "Спартака" Мирослав Голунь, який спробував в другому таймі матчу Ліги Європи "Спартак" - "Рапід" (1: 2) вдарити капітана червоно-білих Дениса Глушакова

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Він був заарештований на 10 діб, а також отримав заборону на відвідування будь-яких спортивних змагань терміном на п'ять років.

Голунь вибіг на поле на 69-й хвилині зустрічі "Спартак" - "Рапід" і напав на Глушакова. Вболівальника від футболіста відтіснили гравці червоно-білих, вони ж передали його в руки поліції. "Спартак" поступився в цій грі команді з Відня з рахунком 1:2.

Останній матч групового етапу Ліги Європи підопічні Олега Кононова проведуть у гостях з "Вільярреалом". Для виходу в плей-офф їм потрібна тільки перемога.