Російський коментатор розповів про жертви Блохіна і Шевченка заради футболу

Коментатор Геннадій Орлов поділився думкою про поведінку Олександра Кокоріна, що перебуває в СІЗО

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sports.ru.

Володарі "Золотого м'яча" присвятили своє життя футболу.

"Батіг і пряник - це наша система, тому що наші молоді хлопці тільки так життя розуміють.

Що зараз Кокорін? Замість того щоб допомагати команді, яка допомогла йому перемогти велику травму, він в "Бутирці" животіє.

А його треба було тримати в їжакових рукавицях! Або не випускати взагалі у "вільне плавання" без нагляду, знаючи про деякі нахили. На жаль, зараз клуби не звертають на життя футболіста поза тренуваннями і матчами майже ніякої уваги. Гроші дали - цього достатньо.

А те, що у Кокоріна автопарк з чотирьох або п'яти дуже дорогих машин, нікого в клубі не хвилює. Але з ним же хтось повинен був поговорити: "Хлопче, ти що любиш - футбол? Навіщо тобі це? Не відволікайся, ще встигнеш".

Олег Блохін та Олег Веремєєв, Андрій Шевченко - всі школа Лобановського - навіть не одружилися заради футболу! "Пограйте, хлопці, - говорив Валерій Васильович. - Будьте професіоналами".

Дитина, дружина - вони відволікають, відбирають частину емоцій і сил, це правда. У загальній масі так і є. Бувають, звичайно, щасливі винятки. Футбольний вік недовгий, і для гравця важливо заробити, щоб забезпечити в майбутньому себе і майбутню сім'ю. Для цього треба чимось жертвувати.

Так ти повинен печінку, так би мовити, покласти на вівтар перемоги. Щоб було потім, на що купити ліки, розумієте? Це правда. Не можна інакше жити професіоналу", - сказав Орлов.

Читайте також: "Це просто ганьба!": З'явилося відео, як забіяки Мамаєв і Кокорін реагували на рішення суду (ВІДЕО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор