Російський коментатор готовий організувати втечу Платіні з в'язниці

Відомий журналіст і блогер Василь Уткін прокоментував новину про затримання в Нантерре, передмісті Парижа, екс-президента УЄФА і легенди збірної Франції Мішеля Платіні

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport24.ru.

Платіні - один з найкращих футболістів в історії, триразовий володар "Золотого м'яча", був допитаний в управлінні судової поліції в Нантерре в рамках антикорупційного розслідування з приводу присудження Катару прав на проведення чемпіонату світу з футболу 2022 року.

"Питання, яке ніколи не доведеться вирішувати на практиці. Улюблений футболіст мого дитинства заарештований. Рідкість, так?

Але, тим не менше, як до цього поставитися? Життя, так би мовити, довге, сповнене спокус, як ніч - страхів... Моя відповідь, яку теж ніколи не доведеться перевіряти на практиці, - я б допоміг йому втекти, якщо що.

У мене до Мішеля Платіні особливі почуття, і вони не зміняться; переконуюся в цьому зараз, коли він, 63-річний, заарештований за корупційним звинуваченням, не бачу в цьому нічого нереального і все одно думаю весь час про це повороті, мати її, долі. З'ясовується, що улюблений футболіст - може, і нісенітниця собача, як будь-яке почуття, але … Назавжди. Це сильніше за мене, мало того - я цьому з гірким задоволенням підкоряюся.

Як сказав один дотепник про свого друга чи то на довічне, то чи на двох: "Він мій друг, він злочинець, але не педофіл і не насильник. А решта трапляється".

Мішель Платіні, ти в моєму серці", - написав Уткін в Телеграмі.

Нагадаємо, у ФІФА прокоментували скандал із затриманням екс-президента УЄФА Платіні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор