ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російський футболіст-невдаха просить провести психіатричну експертизу його дружині

Петроградський районний суд вирішить питання про призначення судово-психіатричної експертизи дочки сенатора Вадима Тюльпанова Мілани Кержакової в справі про розлучення з футболістом Олександром Кержаковим

Depo.
15 листопада 2018 00:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Р-Спорт".

Сьогодні Петроградський районний суд Петербурга приступив до розгляду по суті позовної заяви Мілани Кержакової до Олександра Кержакова про розірвання шлюбу, стягнення аліментів та про визначення місця проживання дитини.

Суд відклав розгляд клопотання про проведення Мілані Кержаковій комплексної судово-психіатричної експертизи до отримання судом всіх запитаних медичних документів. За словами керівника ОПС Дар'ї Лебедєвої, клопотання про проведення експертизи на засіданні подали представники Кержакова.

Раніше повідомлялося, що під час попереднього засідання у справі суд визначив місце проживання півторарічного сина Кержакова з матір'ю. Кержаков подав на це визначення апеляційну скаргу, яка буде розглянута міським судом. Крім того, на засіданні в середу в зв'язку з наданням нових доказів суду було заявлено клопотання про скасування рішення про місце проживання дитини. Суд в задоволенні цього клопотання відмовив. Дане визначення також може бути оскаржене протягом 15 днів.

Наступне судове засідання призначене на 10 грудня.

Читайте також: Російський футболіст-"путінолюб" судиться з колишньою дружиною через аліменти

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор