Російський футболіст несподівано зізнався, що любить Україну

Російський форвард "Чорноморця" Василь Павлов прокоментував перехід в чемпіонат України

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sports.ru.

Росіянина тепло прийняли в Одесі.

- Я відразу уточнив, чи є інші варіанти. Тому що об'єктивно - ситуація напружена. У мене мама дуже важко прийняла цю новину: як так, яка Україна, переживала, плакала. Я подзвонив друзям в Одесу, вони сказали, що це дуже спокійне місто в плані ставлення до росіян.

Виявилося, так і є. З "Дачією" ми приїжджали до Одеси грати на Лігу Європи, мені дуже сподобалося місто, стадіон і вболівальники. Так, тоді це був інший чемпіонат України, інші гравці і інші зарплати, але пожити в Одесі багато хто мріє.

- Знав, що станеш першим росіянином за п'ять років?

- Ні, тільки коли приїхав і потренувався, агент мені написав, що я буду першим. Але навіть якщо б знав заздалегідь, ніяк би не вплинуло. Я спокійний до всього цього і взагалі миролюбива людина.

У мене дружина наполовину українка, повно друзів тут, добре ставлюся до України, люблю Одесу. Через місяць після переходу до мене сюди переїхали дружина з дитиною, ніяких проблем теж не було.

Стадіон "Чорноморця" - дуже крутий. Затишний, закритий, грунтовний. Правда, вболівальників нині менше, ніж тоді на Лізі Європи, але і результати не сприяють. А ті, хто стабільно ходить і на виїзди ганяє, шумно підтримують і класно співають.

Ще мені уболівальник подарував приємний плакат "Ласкаво просимо до Одеси, Вася", коли тільки перейшов.

 

Читайте також: Що відомо про російського футболіста, який під час війни приїхав заробляти в Україну

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор