UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Римське побиття. Чому Україна зазнала відчутного фіаско у чвертьфіналі Євро-2020

Англійський та український футбол перебувають на різних щаблях – матч у Римі на "Стадіо Олімпіко" це знову підтвердив – 0:4 без шансів

Журналіст Depo.Сектор
Римське побиття. Чому Україна зазнала ві…

Це сама та історія, коли швидкий гол ламає всю гру. Можна не сумніватися, принаймні у декількох (якщо не всіх) футболістів збірної України до початку гри з’являлися думки про післяматчеві пенальті. А для цього потрібно було вистояти під час самого матчу.

Як так можна пропускати…

А ще бажано не пропускати. Напропускали цілу купу. Ось вам різниця між українським футболом і найкращими його зразками у світі…

Психологічно зламало ще й те, що тут раптом раз – і вже на старті матчу фіаско у вигляді нехитрої комбінації англійців. Одноклубник Зінченка Стерлінг із "Манчестер Сіті" відпасував на форварда "Тоттенгема" Кейна, той підхопив м’яч у штрафному майданчику та швидко вгатив його у лівий кут воріт за неуважних дій українських захисників.

А далі картина першого тайму прогнозована. Найпрагматичніша команда цього Євро не нагнітала, наші щось пробували, чому в них не завжди виходило – інше запитання.

Але деколи таки виходило. Зокрема, на 17-ій хвилині Яремчук узяв гру на себе та пробив із-під захисника, англійський воротар Пікфорд перевів м’яч на кутовий. Наприкінці тайму здалеку стріляв "динамівець" Шапаренко, м’яч зрізався з ного та полетів повз рамку.

У тому, що Андрій Шевченко та його тренерський штаб хотіли грати в атакувальний футбол (а що залишалося робити?) переконує навіть той факт, що вимушену заміну Кривцова вони провели на такувального футболіста Циганкова. Але одна справа хотіти, а інша – могти.

Безнадійно…

Навіть попри те, що в деяких футболістів "синьо-жовтих" у деяких моментах тряслися ноги перед ну дуже вже солідним суперником, щось робити українські футболісти пробували. Але ось ці два старти таймів усе перевернули. Не з ніг на голову, а щонайменше на бік. Встати з цього боку збірна України у теперішньому стані не спроможна.

Тому й розгром. Тому й помилки в обороні. Тому й в ігрових епізодах наші суперники виявлялися трохи швидшими. Тому сумнівів у їхній перевазі не виникало.

"Продатися" не вийшло

Ось візьміть форварда Романа Яремчука. У деяких епізодах видно, що хлопець, образно кажучи, "продається" в солідніший клуб, ніж бельгійський "Гент", якому зараз належить. Але за рівнем гри, яку він щойно продемонстрував, може потрапити хіба що кудись до аутсайдера Прем’єр-ліги, або навіть у Чемпіоншип.

Ну, не тягне в нас на вище будь-хто з цієї збірної, варто залишатися реалістами. Зінченко? Та він просто гвинтик у геніальних тактичних схемах Хосепа Гвардіоли. Ярмоленко? Якраз гравець ротації для ненайсильнішого в Англії "Вест Гема". Хто ще?.. Не дуже й помітно якихось претендентів на зірочок…

Шкода, що через м’язові проблеми не зіграв у цьому поєдинку Руслан Малиновський. Він би додав солідності в середній ланці. Навіть вийшовши із-під заміни. Дуже цього бракувало. І цей факт ще більше спростив завдання англійцям.

Тепер підопічні Гарета Саутгейта зіграють з Данією у півфіналі. Англію можна й надалі вважати одним із фаворитів Євро-2020. А хлопці Андрія Шевченка ще отримають свою порцію критики в Україні – надто вже на мінорній ноті вони закінчили цю історію…

Україна – Англія 0:4

Гол: Кейн, 4, 50; Магвайр, 46; Гендерсон, 63

Україна: Бущан, Матвієнко, Миколенко, Кривцов (Циганков, 36), Забарний, Караваєв, Зінченко, Сидорчук (Макаренко, 64), Ярмоленко, Шапаренко, Яремчук

Англія: Пікфорд, Магвайр, Вокер, Стоунз, Шоу (Тріпп’єр, 65), Філіпс (Беллінгем, 65), Райс (Гендерсон, 57), Санчо, Маунт, Стерлінг (Решфорд, 65), Кейн (Калверт-Льюїн, 73)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme