Результат дня: "Динамо" здобуло перемогу в дебютному матчі під керівництвом Хацкевича

Новий наставник київського "Динамо" Олександр Хацкевич з перемоги почав свою тренерську кар'єру в столичному клубі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на obozrevatel.com.

У першому ж матчі під керівництвом білоруського фахівця "біло-сині" розгромили австрійський "Ваттенс", який виступає в другому місцевому дивізіоні - 4:0.

Кияни активно почали зустріч, створивши момент вже на першій хвилині поєдинку. При цьому, незважаючи на тотальну ігрову перевагу і різницю в класі команд, "Динамо" так і не зуміло зламати оборону суперника в першому таймі.

Але після перерви все стало на свої місця. Рахунок в матчі відкрив захисник Тамаш Кадар. Угорець підключився на стандарт і замкнув подачу зі штрафного на дальній штанзі.

Через кілька хвилин півзахисник збірної України Віталій Буяльський вийшов один на один з воротарем і ефектно підсік м'яч над голкіпером.

Довершив розгром австрійців Артем Бесєдін та Віктор Циганков. Нападник забив у порожні ворота після того, як Циганков зробив класний прохід, обігравши кількох захисників. А потім вже сам Віктор пробив зі штрафного і м'яч після рикошету залетів у сітку.