"Реал" обіграв "Барселону" у драматичному й емоційному Ель-Класіко

Мадридський "Реал" у домашньому матчі здолав "Барселону" у приннциповому і важливому поєдинку іспанської Прімери (2:1)

"Реал" обіграв "Барселону" у драматичном…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Усе у цьому класичному протистоянні вирішили голи в першому таймі, коли двічі відзначилися футболісти "Реала" – француз Карім Бензема та німець Тоні Кроос. Загалом мадридці дещо краще розпочали гру. Однак згодом мали свої моменти і каталонці.

Другий тайм минув під акомпанемент проливного дощу. Гості з Каталонії відквитали один м'яч після флангового прострілу, чудового пропуску від Антуана Грізманна та удару Мінгеси. Для нього це дебютний гол в історії Ель-Класіко.

Загалом – упродовж матчу "Барселона" претендувала на два пенальті. Однак арбітр не наважився покарати мадридців таким чином.

А на останніх секундах у штрафний майданчик господарів навіть пішов воротар "Барселони" тер Штеген. І ця атака могла стати гольовою – удар когось із футболістів каталонського клубу прийняла на себе поперечка воріт "Реала".

"Реал" – "Барселона" 2:1

Голи: Бензема, 13; Кроос, 28 – Мінгеса, 60

"Реал": Куртуа, Менді, Мілітау, Начо, Васкес (Одріосола, 43), Модріч, Кроос (Іско, 72), Вальверде (Асенсіо, 61), Каземіру, Вінісіус Жуніор (Марселу, 72), Бензема (Маріано Діас, 72)

"Барселона": тер Стеген, Дест (Грізманн, 46), Мінгеса, Араухо (Моріба, 72), Жорді Альба, Дембеле (Брейтвейт, 81), Бускетс (Серджі Роберто, 64), Педрі (Трінкау, 81), де Йонг, Лангле, Мессі

Попередження: Начо, 69; Каземіру, 89 – Педрі, 23; Араухо, 26; Жорді Альба, 84

Вилучення: Каземіру, 90 (друге попередження)