"Реал" Луніна зазнав фіаско в півфіналі Суперкубка Іспанії

"Атлетік" вийшов у фінал Суперкубка Іспанії, у півфіналі клуб із Більбао обіграв "Реал", зустріч проходила в Малазі

"Реал" Луніна зазнав фіаско в півфіналі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Уже після першого тайму 11-разовий володар трофея поступався в рахунку 0:2.

На 18-ій хвилині Рауль Гарсія вивів "Атлетік" вперед, а перед відходом на перерву він же оформив дубль.

У другому таймі "Реал" відіграв один м'яч. На 73-ій хвилині відзначився Карім Бензема, але уникнути поразки мадридці не змогли.

У фіналі "Атлетік" зіграє проти "Барселони", яка в серії пенальті перемогла "Реал Сосьєдад" (1:1, 3:2).