"Реал" і "Челсі" розіграли гросмейстерську нічию у першому півфіналі Ліги чемпіонів

На мадридському стадіоні "Альфредо ді Стефано" місцевий "Реал" приймав "Челсі" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

"Реал" і "Челсі" розіграли гросмейстерсь…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Поєдинок минув під акомпанемент дощу, який то посилювався, то послаблювався.

Футболісти лондонського клубу видали хороший відрізок у першому таймі та закономірно відкрили рахунок. Після передачі з глибини поля із захисниками та воротарем господарів майстерно розібрався американець Пулішич – 0:1.

Однак найкращий футболіст і бомбардир "Реала" Бензема невдовзі вирівняв становище, найрозторопніше зігравши після подачі з кутової позначки – 1:1.

У другому таймі суперники хоча й діяли обережно, намагаючись не помилитися, та все ж намагалися шукати щастя попереду. Дещо симпатичніше виглядали гості з Лондона, щоправда, останні хвилини минули в атаках мадридського клубу.

"Реал" (Іспанія) – "Челсі" (Англія) 1:1

Голи: Бензема, 29 – Пулішич, 14

"Реал": Куртуа, Карвахаль (Одріосола, 77), Мілітау, Начо, Марселу (Асенсіо, 77), Каземіру, Кроос, Вінісіус (Азар, 66), Модріч, Варан, Бензема (Родріго, 90+2)

"Челсі": Менді, Аспілікуета (Джеймс, 67), Рюдігер, Тіагу Сілва, Чилвел, Маунт, Канте, Пулішич (Зієх, 66), Жоржинью, Крістенсен, Вернер (Гавертц, 66)

Попередження: Вінісіус, 27; Кроос, 60; Марселу, 65; Варан, 78; Одріосола, 89 – Пулішич, 38

Читайте та дивіться також: Українець Лунін у запасі: "Реал" і "Челсі" оголосили бойові склади на Лігу чемпіонів