"Реал" декласував "Ліверпуль" у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів

У Мадриді місцевий "Реал" обіграв "Ліверпуль" у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів – 3:1

"Реал" декласував "Ліверпуль" у першому…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Ліверпульці наробили вдосталь помилок у захисті в першому таймі, чим сповна скористалися "реалісти" – спочатку чудово прийняв м'яч, здійснив рейд і пробив повз воротаря Вінісіуш Жуніор, а потім оборону гостей обікрав Асенсіо – 2:0.

У другому таймі підопічні Юргена Клоппа пішли вперед для того, щоби відігратися. І на початках у них справи пішли на лад – Мохамед Салах один м'яч відіграв. Однак остаточно надії представників англійського клубу поховав той же Вінісіуш – молодий бразилець того дня виглядав нестримним.

"Реал" (Іспанія) – "Ліверпуль" (Англія) 3:1

Голи: Вінісіуш Жуніор, 27, 65; Асенсіо, 36 – Салах, 51

"Реал": Куртуа, Начо, Менді, Мілітау, Васкес, Модріч, Каземіру, Асенсіо (Вальверде, 70), Кроос, Вінісіуш Жуніор (Родріго, 85), Бензема

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнолд, Філіпс, Робертсон, Кабак (Фірміну, 81), Мане, Вейналдум, Діогу Жота (Шакірі, 81), Фабінью, Салах, Кейта (Тіагу Алькантара, 42)

Попередження: Васкес, 49 – Мане, 39; Тіагу Алькантара, 56; Александер-Арнолд, 83

Читайте і дивіться також: Суперматчі в Лізі чемпіонів без Зінченка: Суперники виставили зіркові склади