Президент "Тоттенхема" висміяв футболіста, який хотів повернутись на Росію
Колишній нападаючий збірної Росії Роман Павлюченко зізнався, що шкодував про рішення повернутися в російський чемпіонат з англійського "Тоттенхема"
- Сектор
-
31 травня 2020 20:59
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sport24.ru.
У складі лондонського клубу Павлюченко виступав в 2008-2012 роках і потім перейшов в "Локомотив".
"Мені навіть сам Леві [президент "Тоттенхема"] сказав: "Пав, ти дурень. Як можна виїхати з Англії на Росію грати в футбол, поясни?" Я кажу: "Не знаю, відпускайте мене". Через місяць або два, коли приїхав в "Локомотив", я потім так шкодував. Думав: "Що я зробив?" Чесно, шкодував. Через два місяці, коли пішли штучні поля, коли приїжджаєш, а на стадіоні 2 тисячі уболівальників.
Хотілося додому, друзі, спілкування, ось цього не вистачало, їжі російської. Лариска [дружина Павлюченко] коли ми поїхали, плакала довго, до сих пір ще ниє. Вона мені тоді ще говорила: "Пройде час, ти будеш згадувати мої слова". Я кажу: "Лариса, ти була права". Вона мене так відмовляв. А я: "Ні, треба їхати". Чемпіонат Європи же у нас, треба потрапити в збірну.
Мені ще Дік Адвокат сказав: "Пав, ти зараз не граєш в "Тоттенхемі", я тебе не викличу, тобі треба грати". Я сказав агенту, що треба їхати, треба грати. Поїхав – награли ми в 2012-му, потім було страшно на Росію повертатися", — сказав Павлюченко.
Читайте також: Тренер "Шахтаря" заговорив про Донецьк після "побиття" "Динамо"
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 21:24Молодіжна збірна країни з футболу зазнала першої поразки у відборі на Євро-2027
- 00:11Збірна України з футболу перемогла Азербайджан у відборі на чемпіонат світу
- 00:17 Вісім голів на двох під зливою: Національна футбольна збірна України підтримала челендж молодіжки і створила феєрію
- 22:39Молодіжна збірна країни з футболу зіграла внічию з Угорщиною у матчі з шістьома голами
- 19:19Національна і молодіжна збірні України з футболу сьогодні проводять відбіркові матчі
- 12:50Збірна України з футболу U20 припинила боротьбу на чемпіонаті світу
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 17:09Юнацька футбольна збірна України зіграє із чемпіонами Європи у першій грі плейоф чемпіонату світу в Чилі
- 15:07Збірна України на чемпіонаті світу U20 зіграла унічию з Панамою
- 18:28Українець Забарний проти "Барселони", Судаков і Трубін проти "Челсі": стартує другий раунд Ліги чемпіонів
- 10:00Сьогодні юнацька збірна України з футболу проведе свій другий матч на чемпіонаті світу U20 Відео
- 21:27Феєричний матч "Карпат" із чемпіоном та впевнена хода донеччан – фінішував ще один тур УПЛ
- 19:28Ганебна "аполітичність" чи пробна куля: Російських і білоруських паралімпійців поновили у виступах на змаганнях під їхніми прапорами і з гімном
- 17:00Усик готовий битися з шоуменом із США, але є нюанс ФОТО
- 14:42Сліпий жереб і рука Реброва: "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться в кубковому матчі на виліт перед грою в чемпіонаті
- 15:17Відбулися матчі 1/16 Кубка України з футболу: знов є сенсації
- 12:56Стартує основний раунд Ліги Європи: чи зіграють українські футболісти
Сектор

