Президент "Інгульця" зробив нахабну заяву після ганьби в Кубку України

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк прокоментував поразку в фіналі Кубка України від "Шахтаря" (0:4)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Президент "Інгульця" заявив, що його команда навіть п'яною обіграє "Металіст-1925".

"Все зає**сь, хлопці. Нехай хтось повторить те, що зробили ми. Чого хочеться? Швидше доїхати додому. Тому що завтра (коментар був узятий вчора - прим.) У нас п'янка на годину. Боїмося напитися, щоб на "Металіст-1925" не зібратися і нам невиїзд не вшкварили.

Я говорив і говорю: ми вже здійснили подвиг. Як і те, що ми або торбу отримаємо сьогодні, або виграємо у "Шахтаря". Вийшло, що отримали торбу. Ми грали у футбол. Старалися, але проти такої машини... Це все одно що Запорожець проти Мерседеса.

Звичайно, я задоволений командою. Головне, щоб на "Металіст-1925" зібралися. Але з огляду на те, що "Металіст-1925" можемо і п'яні обіграти, завтра будемо бухати і відпочивати.

Знаєте, чому "Інгулець" потрапив до фіналу? Тому що на кожну гру він виходить, як на останній і рішучий бій. У нас може не виходити, але навіть в товариських матчах завдання виграти. Тому ми і добилися свого. Все йде за планом.

Єдине, що скасовується - цистерна шампанського, яку я замовив на заводі. Тому що обіцяв, якщо виграємо, то заллю басейн і скупаюся. Все інше - за планом, все добре", - сказав Поворознюк.

Нагадаємо, "Шахтар" встановив унікальний рекорд в історії Кубка України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор