ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Президент ФФУ відповів на інформаційні атаки, спрямовані проти нього

Очільник українського футболу Андрій Павелко прокоментував останні звинувачення і критику на свою адресу

Depo.
17 листопада 2018 23:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор.

– Можу це прокоментувати винятково в позитивному ключі. Велике спасибі за те, що нас перевіряють. Ми – серйозна, велика організація, і нас потрібно перевіряти. Я чекаю на об'єктивну, законну оцінку нашої діяльності від всіх органів. Я хочу отримати від них документи, в яких чітко будуть відображені результати цих перевірок. Ці документи я розішлю в усі засоби масової інформації, які вже рік безпідставно підхоплюють необґрунтовані звинувачення щодо мене і моєї сім'ї. Побачимо, чи будуть вони з таким же бажанням публікувати результати перевірки, з якою публікували неперевірену інформацію.

– Ви неодноразово заявляли, що це спрямована особисто проти вас інформкампанія з метою дискредитації. Хто за цим стоїть?

– Це конкретні люди, колишні функціонери українського футболу, які в зв'язку з пенсійним віком змушені були розлучитися зі своїми посадами і які шукають винних у тому, що вони більше не можуть продовжити свою кар'єру. Ми наважилися на радикальні реформи футболу України. І я був готовий, що ми зіткнемося із сильним опором тих людей, які звикли жити в вибудуваній під них футбольній системі. З численними футбольними офшорами, куди виводилися гроші федерації і клубів, лобіюванням інтересів окремих клубів, суддівською мафією. Зараз вони відчайдушно борються за те, щоби повернути цю систему. Але я і мої соратники зі шляху реформування українського футболу не звернемо! А відчайдушний опір прихильників старої системи футболу в Україні лише підтверджує, що ми на правильному шляху.

Читайте також: Президент ФФУ Павелко: Одні клуби платять воєнного збору 30 мільйонів гривень, а інші - 800 тисяч

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор