Президент ФФУ Павелко про "договірняки": Це був перший крок

Президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував сьогоднішню серію обшуків і затримань в зв'язку з розслідуванням щодо організації договірних матчів

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на телеканал "Футбол 1".

Правоохоронні органи, поліція та прокуратура, влаштувала найбільшу в історії України облаву на організаторів і учасників договірних матчів. Силовики провели понад 50 обшуків в 9 областях України. Обшуки за підозрою в організації договірних матчів стосувалися 35 клубів серед яких і клуби УПЛ.

"Роками це питання якось замовчували, недоговорювали або коментували двозначно. Сьогодні я вдячний правоохоронним органам, Генпрокуратурі і нацполіціі за те, що спільно з Федерацією футболу України ми розкрили цю ракову пухлину. Операція почалася. Я вдячний всім, хто причетний до цих розслідувань.

Упевнений, що це буде не тільки покаранням для нинішніх футболістів, менеджерів і тренерів клубу, але і хороше щеплення на майбутнє від корупційних схем. Для мене це завдання номер один в боротьбі з раковою пухлиною світового футболу. На жаль, за останні 15-20 років в Україні це явище стало катастрофою. Вдячний усім, хто взяв участь в першому кроці боротьби з футбольною корупцією", - сказав Павелко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #ФФУ