Прагматична поразка від "Порту" вивела "Челсі" у півфінал Ліги чемпіонів

У повторному матчі 1/4-ої фіналу Ліги чемпіонів "Челсі" прагматично довершив справу у протистоянні з "Порту"

Прагматична поразка від "Порту" вивела "…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Футболісти лондонського клубу після виїзних 2:0 зіграли максимально обережно, як кажуть, за рахунком, своєї мети вони досягнули.

За всеб перший тайм обидві команди не завдали жодного удару в рамки воріт по протилежні боки. Після перерви вийшло трохи веселіше, однак до голів справа так і не дійшла. Господарі все контролювали, а їм забивати було не обов'язково.

А ось гості свій гол забили, але вже було пізно, оскільки взяття воріт відбулося перед самим фінальним свистком.

"Челсі" (Англія) – "Порту" (Португалія) 0:1

Гол: Таремі, 90+4

"Челсі": Менді, Чилвел, Рюдігер, Тіагу Сілва, Джеймс, Пулішич, Жоржинью, Гавертц (Жиру, 90+2), Канте, Маунт (Зієх, 86), Аспілікуета

"Порту": Марчесін, Пепе, Мбемба, Санусі, Манафа (Нану, 75), Отавіу, Сержиу Олівейра (Фабіу Вієйра, 84), Марега (Еванілсон, 75), Урібе, Корона (Діас, 75), Груїч (Таремі, 63)

Попередження: Сержиу Олівейра, 46; Корона, 74 – Пепе, 82; Діас, 88; Таремі, 90+5

Перший матч: 2:0

Читайте і дивіться також: Ліга чемпіонів: З'явилися бойові склади на матчі ПСЖ – "Баварія", "Челсі" – "Порту"