"Порту" шокував "Ювентус" швидкими голами в матчі Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/8-ої фіналу Ліги чемпіонів португальський "Порту" несподівано обіграв італійський "Ювентус" (2:1)

"Порту" шокував "Ювентус" швидкими голам…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На початку кожного з таймів футболісти "Порту" ошелешували іменитіших суперників. А перший гол вийшов узагалі курйозним – дуже грубу помилку допустив захисник Бентенкур.

Щоправда, "Ювентус", попри поразку, все одно залишається фаворитом, бо у другому таймі К'єза один гол відіграв, установивши остаточний рахунок.

"Порту" (Португалія) – "Ювентус" (Італія) 2:1

Голи: Таремі, 2; Марега, 46 – К’єза, 82

"Порту": Марчесін, Манафа, Санусі, Мбемба, Пепе, Отавіо (Діас, 57), Урібе, Корона (Лум, 90+1), Сержіу Олівейра (Франсіску Консейсау, 90+1), Марега (Груїч, 66), Таремі

"Ювентус": Щенсни, Даніло, де Лігт, Алекс Сандро, К’єлліні (Демірал, 35), Рабйо, Бентанкур, Кулусевскі, (Ремзі, 77) Маккенні (Мората, 63), К’єза, Кріштіану Роналду

Попередження: де Лігт, 63; Данілу, 81; Демірал, 87; Алекс Сандро, 90+1

Читайте і дивіться також: З'явилися склади на матчі середи Ліги чемпіонів