Поразка в фіналі: Футболіст збірної України не виграв Кубок Бельгії

Захисник збірної України Едуард Соболь не допоміг "Брюгге" завоювати Кубок Бельгії нинішнього сезону

Поразка в фіналі: Футболіст збірної Укра…

Про це повідомляє DepO.Сектор із посиланням на Команду№1. У фінальному поєдинку Кубка Бельгії "Брюгге" Едуарда Соболя на стадіоні короля Бодуена в Брюсселі з мінімальним рахунком поступився "Антверпену". Єдиний м'яч у зустрічі на 25-й хвилині забив Ліор Рафаелов.

Наш захисник провів на полі весь ігровий час, був активний, однак допомогти своїй команді відігратися не зміг. Єдине, чим Едуард Соболь "відзначився", – це жовтою карткою на 60-ій хвилині.

Відзначимо також, що в складі "Антверпена" весь матч відіграв екс-форвард київського "Динамо" Дьємерсі Мбокані.

Поєдинок так і завершився – 1:0 на користь підопічних Івана Леко, які і стали володарями Кубка Бельгії втретє в своїй історії.