Після матчу української "молодіжки" тренер Андорри вибачився за руйнівний футбол його команди

Тренер збірної Україною U-21 Олександр Головко прокоментував перемогу над Андоррою (1:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТК "Футбол".

Збірна Андорри практично весь матч захищалася.

"Хочу привітати всіх уболівальників з важкою перемогою. Не скажу, що погано почали перший тайм. Просто не включили швидкості. Включили їх після перерви.

Після невдалого пенальті ми знайшли в собі сили і за півхвилини переключилися і забили. На цей м'яч працювала вся команда. Спасибі лікарям і масажистам. Після Латвії ми не змогли до кінця відновитися. Мала місце недооцінка суперника.

Перемогли заслужено, але хотілося б обходитися без нервів. Як би ми не заводили хлопців, в перерві був досить жорсткий батіг в ставленні до роботи. Я ні кого не ображав. Просто зробив акцент на командній роботі.

Тренер Андорри в кінці матчу вибачився за те, що помотали нам нерви і що їм не залишається нічого окрім як грати в руйнівний футбол", - заявив Головко.