Після матчу "Прикарпаття" - "Авангард" розгорівся гучний скандал

У матчі другого туру Першої ліги України "Прикарпаття" - "Авангард" (2:2) у складі гостей на останніх хвилинах гри відбулася заміна, в якій на поле вийшов незаявлений гравець Владислав Савін під 97-м номером

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena. Клуб з Івано-Франківська оскаржить результат зустрічі і спробує домогтися технічної поразки для краматорців в зв'язку з цим епізодом.

Під час заміни видно, що на футболці гравця написане саме прізвище Савіна, якого немає в заявці.

Коментатор гри в Івано-Франківську допустив, що замість автора гола Синицького на поле вийшов під 27-м номером Таранда, але насправді на полі з'явився 97-й номер Савін (момент на 90 + 1 хвилині матчу на відео).

У першому турі Першої ліги "Прикарпаття" розгромило "Минай" (3:0).