Злива голів та влучення: Фоторепортаж божевільної битви "Шахтаря" в Лізі чемпіонів

Сьогодні пізно ввечері завершився матч 5 туру групового раунду Ліги чемпіонів

Журналіст Depo.Сектор
Злива голів та влучення: Фоторепортаж бо…

На Depo.Сектор найяскравіші моменти неймовірного матчу.

Ще до старту Фонсека зумів здивувати Нагельсмана змінами в тактиці - "Шахтар" вийшов на матч з трьома центральними захисниками.

Поки футболісти "Хоффенхайма" пристосовувалися, то "гірники" встигли забити двічі: на 14 хвлині Ісмаїлі...

...а через хвилину ще й Тайсон.

До честі німецьких футболістів, після такого удару вони змогли вирівняти гру і навіть ще в першому таймі зрівняти рахунок.

На 17 хвилині відзначився Анте Крамаріч, а на 40 - Стівен Цубер.

По перерві справжнє футбольне видовище продовжилося.

На 58-ій та 60-ій хвилинах два попередження зумів отримати Адам Салай і залишити "Хоффенхайм" в меншості.

Розв'язка в цій драмі наступила на 90 хвилині, коли переможний гол забив Тайсон.

3:2 на користь "Шахтаря" і українці повертаються в боротьбу за плей-офф Ліги чемпіонів.