Першим півфіналістом Кубка України стала "Зоря", яка по-вольовому перемогла "Верес"

У матчі 1/4-ої фіналу Кубка України рівненький "Верес" у Луцьку на стадіоні "Авангард" програв луганській "Зорі" (1:2)

Першим півфіналістом Кубка України стала…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 17-ій хвилині "вересівець" Шестаков реалізував пенальті, який арбітр призначив після фола Юрченка, і подарував надію прихильникам першолігового колективу.

Але доволі швидко півзахисник луганців Іванісеня зрівняв рахунок – сталося це на 25-ій хвилині. Він добив м'яч із близької відстані після виконання штрафного.

А крапку в зустрічі в середині другого тайму поставив Кочергін, який дальнім ударом вивів "Зорю" вперед. А коли захисник "Вереса" Панасенко отримав вилучення через другу жовту картку, стало зрозуміло, що першолгівцям не впоратися з одним із лідерів українського футболу.

"Верес" – "Зоря" – 1:2

Голи: Шестаков, 17 (пен) – Іванісеня, 25; Кочергін, 59

"Верес": Когут, Солдат, Махнєв, Гончаренко, Нємчанінов, Полюлях (Кучеров, 16), Панасенко, Дахновський, Гегедош (Гайдучик, 83), Пасіч, Шестаков

"Зоря": Васіль, Руфаті (Громов, 88), Іванісеня, Абу Ханна, Циганікс (Ємець, 69), Назарина, Кочергін, Юрченко, Луньов (Хомченовський, 69), Кабаєв, Шахаб

Попередження: Панасенко, 7; Дахновський, 31 – Руфаті, 20; Абу Ханна, 80; Шахаб, 90+5

Вилучення: Панасенко (В), 76 (друге попередження)